Sveiki, prisijunkite arba užsiregistruokite
Dirbtinis masalas Yaman Light-Flake 3
Dirbtinis masalas Yaman Light-Flake 3

Aprašymas:

Naujiena Lietuvoje!

Aukštos kokybės, „YAMAN“ masalai patenkins klientus savo prieinama kaina ir modelių įvairove.

Pagaminti iš elastingos, bet tuo pat metu labai tankios
medžiagos  - super stipraus silikono.

Tinka tiek megėjams, tiek profesionalams.

 

PAKUOTĖJE - 5VNT.


KodasDydisIlgis, cmSpalvaKaina, Eur
Y-LF3-0137.62012.8
Y-LF3-0237.62022.8
Y-LF3-0337.62032.8
Y-LF3-0437.62042.8
Y-LF3-0837.62082.8
Y-LF3-0937.62092.8
Y-LF3-1037.62102.8
Y-LF3-1237.62122.8
Y-LF3-1337.62132.8
Y-LF3-1537.62152.8
Y-LF3-1637.62162.8
Y-LF3-1837.62182.8
Y-LF3-1937.62192.8
Y-LF3-2037.62202.8
Y-LF3-2137.62212.8
Y-LF3-2437.62242.8
Y-LF3-2537.62252.8
Y-LF3-2637.62262.8
Y-LF3-2737.62272.8
Y-LF3-2837.62282.8
Y-LF3-2937.62292.8
Y-LF3-3037.62302.8
Y-LF3-3132.8312.8
Y-LF3-3237.62322.8
Y-LF3-3337.62332.8
Y-LF3-3437.62342.8

Žymės:




Top 5
DOVANŲ KUPONAS 50 €DOVANŲ KUPONAS 50 €
Stovelis stintų žūklei su žibintu 04Stovelis stintų žūklei su žibintu 04
Ledo grąžtas PROGRESS - ŠNEKAS 130mmLedo grąžtas PROGRESS - ŠNEKAS 130mm
Elektrinis variklis PROGRESS 55 Lbs Elektrinis variklis PROGRESS 55 Lbs
Kostiumas / DAM Camovision Thermo Suit 2pcs  8000mm/5000mvpKostiumas / DAM Camovision Thermo Suit 2pcs 8000mm/5000mvp

ViskasZvejui.lt © 2021 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas